Industry Nine iRiX IS42/IS52 Headset : IS42/28.6 | IS52/40 Integrated Complete Green
Regular price
Unit price
/
Unavailable
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
Description
- TECH SPECS
| Bearing Grade | Stainless Steel |
| Crown Race Diameter | 40mm |
| Lower Cup | 52mm |
| Headset Type | Integrated |
| Upper Cup | 42mm |